
Swansea City
Kulüp profili
2026/2027 · ChampionshipKuruluş1912
Ülke
Wales
StadyumSwansea.com Stadium
Kapasite20,827
Teknik DirektörVitor Matos
TurnuvaChampionship
Son form · son 4
01Maçlar
4
10 puan · 1.
02Goller
7
1.8 / maç
03Gol yememe
3
1 yenilen
04Ort. puan
6.94
ligde 1.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.75
#4
Beklenen Gol (xG)1.88
#5
Toplam Şut14.25
#10
İsabetli Şut6.00
#2
Büyük Fırsatlar3.50
#2
Topa Sahiplik60.3%
#3
Pas İsabeti %80.3%
#12
İsabetli Paslar404.50
#7
Kilit Paslar10.75
#8
Toplam Ortalar15.25
#19
Beklenen Yenilen Gol (xGA)1.10
#5
Müdahaleler18.50
#2
Top Kesme6.50
#20
Engellenen Şutlar4.25
#12
Kazanılan İkili Mücadele53.25
#6
Başarılı Çalımlar5.50
#17
Yapılan Fauller9.00
#4
Köşe Vuruşları5.50
#11
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.75
Beklenen Gol (xG)1.88
Toplam Şut14.25
İsabetli Şut6.00
Büyük Fırsatlar3.50
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.50
Kilit Paslar10.75
Toplam Ortalar15.25
İsabetli Paslar404.50
Büyük Fırsatlar3.50
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler18.50
Top Kesme6.50
Engellenen Şutlar4.25
İsabetli Kafa Vuruşları15.50
Kazanılan İkili Mücadele53.25
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
1./ 24
Puan
10/ 12
Kazanma oranı
75%
Ort. puan
6.94
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD +6
Atılan
7
Yenilen
1
maç başına 1.8 atılanmaç başına 0.3 yenilen
Karne4 maç
3
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
3gol yemedi
6asist
Gol ısı haritası
Swansea City ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
21-15′
216-30′
131-45′
161-75′
176-90′