
Sporting CP
Kulüp profili
2026/2027 · Liga PortugalKuruluş1906
Ülke
Portugal
StadyumEstádio José Alvalade
Kapasite52,095
Teknik DirektörRui Borges
TurnuvaLiga Portugal
Son form · son 4
01Maçlar
4
10 puan · 2.
02Goller
12
3.0 / maç
03Gol yememe
1
5 yenilen
04Ort. puan
6.73
ligde 2.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller3.00
#2
Beklenen Gol (xG)1.73
#3
Toplam Şut12.25
#5
İsabetli Şut6.25
#3
Büyük Fırsatlar3.25
#4
Topa Sahiplik58.0%
#4
Pas İsabeti %88.7%
#1
İsabetli Paslar484.50
#2
Kilit Paslar8.25
#8
Toplam Ortalar13.25
#15
Beklenen Yenilen Gol (xGA)0.80
#5
Müdahaleler18.25
#3
Top Kesme9.25
#9
Engellenen Şutlar2.50
#7
Kazanılan İkili Mücadele51.50
#6
Başarılı Çalımlar11.00
#2
Yapılan Fauller13.25
#9
Köşe Vuruşları3.75
#8
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller3.00
Beklenen Gol (xG)1.73
Toplam Şut12.25
İsabetli Şut6.25
Büyük Fırsatlar3.25
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler2.25
Kilit Paslar8.25
Toplam Ortalar13.25
İsabetli Paslar484.50
Büyük Fırsatlar3.25
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler18.25
Top Kesme9.25
Engellenen Şutlar2.50
İsabetli Kafa Vuruşları8.75
Kazanılan İkili Mücadele51.50
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
2./ 18
Puan
10/ 12
Kazanma oranı
75%
Ort. puan
6.73
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD +7
Atılan
12
Yenilen
5
maç başına 3.0 atılanmaç başına 1.3 yenilen
Karne4 maç
3
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
1gol yemedi
9asist
Gol ısı haritası
Sporting CP ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
31-15′
316-30′
231-45′
346-60′
176-90′