statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Chance Liga
Kuruluş1919
ÜlkeCzech Republic
StadyumAndrův stadion
Kapasite12,566
Teknik DirektörPavel Hapal
TurnuvaChance Liga
Son form · son 6
01Maçlar
6
10 puan · 5.
02Goller
10
1.7 / maç
03Gol yememe
0
8 yenilen
04Ort. puan
6.49
ligde 5.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#6
1.67
Toplam Şut
#9
12.17
İsabetli Şut
#5
4.50
Büyük Fırsatlar
#5
2.50
Topa Sahiplik
#2
58.7%
Pas İsabeti %
#2
85.8%
İsabetli Paslar
#1
452.17
Kilit Paslar
#5
10.00
Toplam Ortalar
#7
20.33
Müdahaleler
#6
14.67
Top Kesme
#1
9.67
Engellenen Şutlar
#11
2.67
Kazanılan İkili Mücadele
#15
42.17
Başarılı Çalımlar
#9
5.50
Yapılan Fauller
#10
13.83
Köşe Vuruşları
#10
4.33
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.67
Toplam Şut12.17
İsabetli Şut4.50
Büyük Fırsatlar2.50
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.33
Kilit Paslar10.00
Toplam Ortalar20.33
İsabetli Paslar452.17
Büyük Fırsatlar2.50
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler14.67
Top Kesme9.67
Engellenen Şutlar2.67
Kazanılan İkili Mücadele42.17
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %73
Final sıralaması
5./ 17
Puan
10/ 18
Kazanma oranı
50%
Ort. puan
6.49
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 4H 5H 6
GollerGD +2
Atılan
10
Yenilen
8
maç başına 1.7 atılanmaç başına 1.3 yenilen
Karne6 maç
3
1
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
8asist
Gol ısı haritası
Sigma Olomouc ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 31-45′ · 4
1
1-15
4
31-45
1
46-60
2
61-75
2
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın