
Servette
Kulüp profili
2026/2027 · Super LeagueKuruluş1890
Ülke
Switzerland
StadyumStade de Genève
Kapasite30,084
Teknik DirektörJocelyn Gourvennec
TurnuvaSuper League
Son form · son 5
01Maçlar
5
4 puan · 10.
02Goller
4
0.8 / maç
03Gol yememe
0
6 yenilen
04Ort. puan
6.69
ligde 10.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.80
#12
Beklenen Gol (xG)1.69
#6
Toplam Şut17.80
#3
İsabetli Şut5.20
#5
Büyük Fırsatlar2.20
#10
Topa Sahiplik53.2%
#5
Pas İsabeti %83.5%
#4
İsabetli Paslar368.60
#3
Kilit Paslar13.60
#4
Toplam Ortalar29.20
#1
Beklenen Yenilen Gol (xGA)1.50
#5
Müdahaleler18.40
#3
Top Kesme8.40
#11
Engellenen Şutlar4.80
#3
Kazanılan İkili Mücadele59.40
#2
Başarılı Çalımlar9.00
#3
Yapılan Fauller10.40
#3
Köşe Vuruşları8.20
#1
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.80
Beklenen Gol (xG)1.69
Toplam Şut17.80
İsabetli Şut5.20
Büyük Fırsatlar2.20
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.60
Kilit Paslar13.60
Toplam Ortalar29.20
İsabetli Paslar368.60
Büyük Fırsatlar2.20
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler18.40
Top Kesme8.40
Engellenen Şutlar4.80
Kazanılan İkili Mücadele59.40
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
10./ 12
Puan
4/ 15
Kazanma oranı
20%
Ort. puan
6.69
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 5
GollerGD -2
Atılan
4
Yenilen
6
maç başına 0.8 atılanmaç başına 1.2 yenilen
Karne5 maç
1
1
3
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
3asist
Gol ısı haritası
Servette ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
11-15′
116-30′
161-75′
176-90′