
Luzern
Kulüp profili
2026/2027 · Super LeagueKuruluş1901
Ülke
Switzerland
Stadyumswissporarena
Kapasite16,800
Teknik DirektörMario Frick
TurnuvaSuper League
Son form · son 6
01Maçlar
6
8 puan · 5.
02Goller
7
1.2 / maç
03Gol yememe
1
10 yenilen
04Ort. puan
6.56
ligde 5.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.17
#10
Beklenen Gol (xG)1.63
#9
Toplam Şut15.33
#6
İsabetli Şut4.50
#7
Büyük Fırsatlar3.17
#6
Topa Sahiplik43.8%
#12
Pas İsabeti %74.0%
#11
İsabetli Paslar254.00
#12
Kilit Paslar11.50
#7
Toplam Ortalar19.00
#5
Beklenen Yenilen Gol (xGA)1.92
#9
Müdahaleler14.33
#9
Top Kesme9.17
#7
Engellenen Şutlar3.67
#6
Kazanılan İkili Mücadele46.00
#10
Başarılı Çalımlar6.83
#8
Yapılan Fauller13.00
#7
Köşe Vuruşları5.67
#4
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.17
Beklenen Gol (xG)1.63
Toplam Şut15.33
İsabetli Şut4.50
Büyük Fırsatlar3.17
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.50
Kilit Paslar11.50
Toplam Ortalar19.00
İsabetli Paslar254.00
Büyük Fırsatlar3.17
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler14.33
Top Kesme9.17
Engellenen Şutlar3.67
Kazanılan İkili Mücadele46.00
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
5./ 12
Puan
8/ 18
Kazanma oranı
33%
Ort. puan
6.56
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 4H 5H 6
GollerGD -3
Atılan
7
Yenilen
10
maç başına 1.2 atılanmaç başına 1.7 yenilen
Karne6 maç
2
2
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
1gol yemedi
4asist
Gol ısı haritası
Luzern ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
21-15′
131-45′
246-60′
276-90′