
Sepsi
Kulüp profili
2026/2027 · SuperligaKuruluş0
Ülke
Romania
StadyumStadionul Municipal
Kapasite5,200
Teknik DirektörOvidiu Burca
TurnuvaSuperliga
Son form · son 6
01Maçlar
7
10 puan · 9.
02Goller
4
0.6 / maç
03Gol yememe
4
3 yenilen
04Ort. puan
6.49
ligde 9.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.57
#14
Toplam Şut11.29
#14
İsabetli Şut3.57
#10
Büyük Fırsatlar1.43
#14
Topa Sahiplik49.6%
#10
Pas İsabeti %83.6%
#5
İsabetli Paslar369.57
#7
Kilit Paslar9.14
#11
Toplam Ortalar13.43
#16
Müdahaleler13.86
#11
Top Kesme8.86
#6
Engellenen Şutlar4.86
#1
Kazanılan İkili Mücadele42.71
#13
Başarılı Çalımlar8.57
#4
Yapılan Fauller11.00
#4
Köşe Vuruşları4.00
#12
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.57
Toplam Şut11.29
İsabetli Şut3.57
Büyük Fırsatlar1.43
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.57
Kilit Paslar9.14
Toplam Ortalar13.43
İsabetli Paslar369.57
Büyük Fırsatlar1.43
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler13.86
Top Kesme8.86
Engellenen Şutlar4.86
Kazanılan İkili Mücadele42.71
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
9./ 16
Puan
10/ 21
Kazanma oranı
29%
Ort. puan
6.49
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 4H 6H 7
GollerGD +1
Atılan
4
Yenilen
3
maç başına 0.6 atılanmaç başına 0.4 yenilen
Karne7 maç
2
4
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
4gol yemedi
2asist
Gol ısı haritası
Sepsi ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
116-30′
131-45′
146-60′
176-90′