statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Eredivisie
Kuruluş1920
ÜlkeNetherlands
StadyumAbe Lenstra Stadion
Kapasite27,224
Teknik DirektörRobin Veldman
TurnuvaEredivisie
Son form · son 4
01Maçlar
4
5 puan · 12.
02Goller
5
1.3 / maç
03Gol yememe
1
6 yenilen
04Ort. puan
6.71
ligde 12.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#14
1.25
Beklenen Gol (xG)
#16
1.22
Toplam Şut
#10
12.75
İsabetli Şut
#10
5.25
Büyük Fırsatlar
#15
1.75
Topa Sahiplik
#7
54.0%
Pas İsabeti %
#5
85.8%
İsabetli Paslar
#5
442.00
Kilit Paslar
#9
11.25
Toplam Ortalar
#13
14.50
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#8
1.90
Müdahaleler
#16
10.25
Top Kesme
#9
7.75
Engellenen Şutlar
#12
3.25
Kazanılan İkili Mücadele
#18
38.25
Başarılı Çalımlar
#5
8.25
Yapılan Fauller
#1
7.00
Köşe Vuruşları
#11
4.50
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.25
Beklenen Gol (xG)1.22
Toplam Şut12.75
İsabetli Şut5.25
Büyük Fırsatlar1.75
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.00
Kilit Paslar11.25
Toplam Ortalar14.50
İsabetli Paslar442.00
Büyük Fırsatlar1.75
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler10.25
Top Kesme7.75
Engellenen Şutlar3.25
İsabetli Kafa Vuruşları10.50
Kazanılan İkili Mücadele38.25
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %71
Final sıralaması
12./ 18
Puan
5/ 12
Kazanma oranı
25%
Ort. puan
6.71
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD -1
Atılan
5
Yenilen
6
maç başına 1.3 atılanmaç başına 1.5 yenilen
Karne4 maç
1
2
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
1gol yemedi
4asist
Gol ısı haritası
SC Heerenveen ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 76-90′ · 2
1
1-15
1
31-45
1
46-60
1
61-75
2
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın