
SC Cambuur
Kulüp profili
2026/2027 · EredivisieKuruluş1964
Ülke
Netherlands
StadyumKooi Stadion
Kapasite15,000
Teknik DirektörJohan Plat
TurnuvaEredivisie
Son form · son 4
01Maçlar
4
0 puan · 18.
02Goller
4
1.0 / maç
03Gol yememe
0
16 yenilen
04Ort. puan
6.63
ligde 18.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.00
#16
Beklenen Gol (xG)1.26
#15
Toplam Şut12.50
#12
İsabetli Şut4.00
#13
Büyük Fırsatlar2.00
#13
Topa Sahiplik48.0%
#11
Pas İsabeti %83.9%
#7
İsabetli Paslar340.75
#11
Kilit Paslar10.00
#10
Toplam Ortalar13.75
#17
Beklenen Yenilen Gol (xGA)2.25
#15
Müdahaleler17.00
#3
Top Kesme9.25
#4
Engellenen Şutlar2.75
#14
Kazanılan İkili Mücadele51.00
#2
Başarılı Çalımlar10.75
#1
Yapılan Fauller8.75
#6
Köşe Vuruşları4.25
#14
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.00
Beklenen Gol (xG)1.26
Toplam Şut12.50
İsabetli Şut4.00
Büyük Fırsatlar2.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.50
Kilit Paslar10.00
Toplam Ortalar13.75
İsabetli Paslar340.75
Büyük Fırsatlar2.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler17.00
Top Kesme9.25
Engellenen Şutlar2.75
İsabetli Kafa Vuruşları12.75
Kazanılan İkili Mücadele51.00
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
18./ 18
Puan
0/ 12
Kazanma oranı
0%
Ort. puan
6.63
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD -12
Atılan
4
Yenilen
16
maç başına 1.0 atılanmaç başına 4.0 yenilen
Karne4 maç
4
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
2asist
Gol ısı haritası
SC Cambuur ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
116-30′
131-45′
161-75′
276-90′