
Şanlıurfaspor
Kulüp profili
2024/2025 · Trendyol 1. LigKuruluş1969
Ülke
Turkey
StadyumŞanlıurfa GAP Stadyumu
Kapasite28,965
Teknik DirektörTaner Taşkın
TurnuvaTrendyol 1. Lig
Son form · son 6
01Maçlar
38
40 puan · 18.
02Goller
45
1.2 / maç
03Gol yememe
7
55 yenilen
04Ort. puan
6.73
ligde 18.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.18
#16
Beklenen Gol (xG)0.40
#10
Toplam Şut11.08
#15
İsabetli Şut3.66
#17
Büyük Fırsatlar2.68
#19
Topa Sahiplik46.2%
#18
Pas İsabeti %79.0%
#13
İsabetli Paslar302.84
#14
Kilit Paslar7.55
#15
Toplam Ortalar18.29
#6
Müdahaleler14.45
#17
Top Kesme9.53
#14
Engellenen Şutlar2.61
#12
Kazanılan İkili Mücadele44.74
#18
Başarılı Çalımlar6.87
#13
Yapılan Fauller10.82
#2
Köşe Vuruşları3.58
#19
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.18
Beklenen Gol (xG)0.40
Toplam Şut11.08
İsabetli Şut3.66
Büyük Fırsatlar2.68
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.68
Kilit Paslar7.55
Toplam Ortalar18.29
İsabetli Paslar302.84
Büyük Fırsatlar2.68
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler14.45
Top Kesme9.53
Engellenen Şutlar2.61
Kazanılan İkili Mücadele44.74
Sezon özeti
2024/2025 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
18./ 20
Puan
40/ 114
Kazanma oranı
29%
Ort. puan
6.73
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 10H 20H 29H 38
GollerGD -10
Atılan
45
Yenilen
55
maç başına 1.2 atılanmaç başına 1.4 yenilen
Karne38 maç
11
7
20
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
7gol yemedi
8asist
Gol ısı haritası
Şanlıurfaspor ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
51-15′
516-30′
1031-45′
646-60′
761-75′
1076-90′