statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · La Liga 2
Kuruluş1903
ÜlkeSpain
StadyumEstadi de la Nova Creu Alta
Kapasite11,981
Teknik DirektörFerran Costa Pinazo
TurnuvaLa Liga 2
Son form · son 3
01Maçlar
3
5 puan · 9.
02Goller
1
0.3 / maç
03Gol yememe
3
0 yenilen
04Ort. puan
6.75
ligde 9.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#19
0.33
Beklenen Gol (xG)
#3
1.55
Toplam Şut
#5
13.33
İsabetli Şut
#21
2.00
Büyük Fırsatlar
#13
1.67
Topa Sahiplik
#22
39.0%
Pas İsabeti %
#22
66.6%
İsabetli Paslar
#22
207.67
Kilit Paslar
#14
7.67
Toplam Ortalar
#12
16.00
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#2
0.62
Müdahaleler
#14
14.67
Top Kesme
#6
10.33
Engellenen Şutlar
#3
4.33
Kazanılan İkili Mücadele
#17
45.00
Başarılı Çalımlar
#21
4.33
Yapılan Fauller
#19
16.67
Köşe Vuruşları
#7
5.00
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.33
Beklenen Gol (xG)1.55
Toplam Şut13.33
İsabetli Şut2.00
Büyük Fırsatlar1.67
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.33
Kilit Paslar7.67
Toplam Ortalar16.00
İsabetli Paslar207.67
Büyük Fırsatlar1.67
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler14.67
Top Kesme10.33
Engellenen Şutlar4.33
Kazanılan İkili Mücadele45.00
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %72
Final sıralaması
9./ 22
Puan
5/ 9
Kazanma oranı
33%
Ort. puan
6.75
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 1H 2H 3H 3
GollerGD +1
Atılan
1
Yenilen
0
maç başına 0.3 atılanmaç başına 0.0 yenilen
Karne3 maç
1
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
3gol yemedi
1asist
Gol ısı haritası
Sabadell ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 46-60′ · 1
1
46-60

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın