
Ponferradina
Kulüp profili
2022/2023 · La Liga 2Kuruluş1922
Ülke
Spain
StadyumEstadio El Toralín
Kapasite8,800
Teknik DirektörMehdi Nafti
TurnuvaLa Liga 2
Son form · son 6
01Maçlar
42
44 puan · 20.
02Goller
40
1.0 / maç
03Gol yememe
12
53 yenilen
04Ort. puan
5.32
ligde 20.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.95
#13
Toplam Şut10.24
#17
İsabetli Şut2.98
#18
Büyük Fırsatlar0.00
#3
Topa Sahiplik49.7%
#10
Pas İsabeti %79.4%
#7
İsabetli Paslar328.81
#9
Kilit Paslar7.62
#15
Toplam Ortalar13.86
#18
Müdahaleler14.93
#11
Top Kesme8.38
#16
Engellenen Şutlar2.90
#8
Kazanılan İkili Mücadele50.38
#16
Başarılı Çalımlar6.90
#14
Yapılan Fauller12.31
#16
Köşe Vuruşları3.81
#21
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.95
Toplam Şut10.24
İsabetli Şut2.98
Büyük Fırsatlar0.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.67
Kilit Paslar7.62
Toplam Ortalar13.86
İsabetli Paslar328.81
Büyük Fırsatlar0.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler14.93
Top Kesme8.38
Engellenen Şutlar2.90
İsabetli Kafa Vuruşları5.79
Kazanılan İkili Mücadele50.38
Sezon özeti
2022/2023 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
20./ 22
Puan
44/ 126
Kazanma oranı
21%
Ort. puan
5.32
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 11H 22H 32H 42
GollerGD -13
Atılan
40
Yenilen
53
maç başına 1.0 atılanmaç başına 1.3 yenilen
Karne42 maç
9
17
16
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
12gol yemedi
0asist
Gol ısı haritası
Ponferradina ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
31-15′
216-30′
831-45′
746-60′
1061-75′
1176-90′