
Castellón
Kulüp profili
2026/2027 · La Liga 2Kuruluş1922
Ülke
Spain
StadyumNou Estadi Castalia
Kapasite15,500
Teknik DirektörPablo Hernández
TurnuvaLa Liga 2
Son form · son 3
01Maçlar
3
7 puan · 3.
02Goller
3
1.0 / maç
03Gol yememe
2
1 yenilen
04Ort. puan
6.95
ligde 3.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.00
#11
Beklenen Gol (xG)1.33
#7
Toplam Şut11.33
#13
İsabetli Şut3.67
#10
Büyük Fırsatlar3.33
#2
Topa Sahiplik61.0%
#2
Pas İsabeti %84.1%
#8
İsabetli Paslar459.33
#2
Kilit Paslar9.00
#7
Toplam Ortalar19.33
#7
Beklenen Yenilen Gol (xGA)0.82
#4
Müdahaleler16.67
#8
Top Kesme6.33
#21
Engellenen Şutlar3.33
#8
Kazanılan İkili Mücadele47.67
#13
Başarılı Çalımlar7.33
#7
Yapılan Fauller13.33
#12
Köşe Vuruşları5.33
#5
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.00
Beklenen Gol (xG)1.33
Toplam Şut11.33
İsabetli Şut3.67
Büyük Fırsatlar3.33
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.67
Kilit Paslar9.00
Toplam Ortalar19.33
İsabetli Paslar459.33
Büyük Fırsatlar3.33
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler16.67
Top Kesme6.33
Engellenen Şutlar3.33
Kazanılan İkili Mücadele47.67
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
3./ 22
Puan
7/ 9
Kazanma oranı
67%
Ort. puan
6.95
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 1H 2H 3H 3
GollerGD +2
Atılan
3
Yenilen
1
maç başına 1.0 atılanmaç başına 0.3 yenilen
Karne3 maç
2
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
2gol yemedi
2asist
Gol ısı haritası
Castellón ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
21-15′
146-60′