
Randers FC
Kulüp profili
2026/2027 · SuperligaKuruluş2003
Ülke
Denmark
StadyumCepheus Park Randers
Kapasite12,000
Teknik DirektörRasmus Bertelsen
TurnuvaSuperliga
Son form · son 6
01Maçlar
6
7 puan · 7.
02Goller
5
0.8 / maç
03Gol yememe
1
8 yenilen
04Ort. puan
6.77
ligde 7.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.83
#9
Beklenen Gol (xG)0.85
#12
Toplam Şut9.17
#11
İsabetli Şut2.67
#12
Büyük Fırsatlar1.67
#10
Topa Sahiplik43.3%
#10
Pas İsabeti %80.9%
#9
İsabetli Paslar339.67
#10
Kilit Paslar7.67
#11
Toplam Ortalar15.33
#8
Beklenen Yenilen Gol (xGA)1.60
#9
Müdahaleler21.17
#1
Top Kesme11.17
#2
Engellenen Şutlar3.67
#5
Kazanılan İkili Mücadele53.17
#4
Başarılı Çalımlar7.50
#7
Yapılan Fauller13.17
#7
Köşe Vuruşları4.00
#11
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.83
Beklenen Gol (xG)0.85
Toplam Şut9.17
İsabetli Şut2.67
Büyük Fırsatlar1.67
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.67
Kilit Paslar7.67
Toplam Ortalar15.33
İsabetli Paslar339.67
Büyük Fırsatlar1.67
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler21.17
Top Kesme11.17
Engellenen Şutlar3.67
Kazanılan İkili Mücadele53.17
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
7./ 12
Puan
7/ 18
Kazanma oranı
33%
Ort. puan
6.77
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 4H 5H 6
GollerGD -3
Atılan
5
Yenilen
8
maç başına 0.8 atılanmaç başına 1.3 yenilen
Karne6 maç
2
1
3
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
1gol yemedi
4asist
Gol ısı haritası
Randers FC ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
21-15′
216-30′
146-60′