statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Superliga
Kuruluş1999
ÜlkeDenmark
StadyumMCH Arena
Kapasite12,152
Teknik DirektörMike Tullberg
TurnuvaSuperliga
Son form · son 6
01Maçlar
6
14 puan · 2.
02Goller
10
1.7 / maç
03Gol yememe
2
5 yenilen
04Ort. puan
6.88
ligde 2.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#3
1.67
Beklenen Gol (xG)
#7
1.50
Toplam Şut
#6
14.83
İsabetli Şut
#3
5.17
Büyük Fırsatlar
#3
2.67
Topa Sahiplik
#3
55.0%
Pas İsabeti %
#10
80.1%
İsabetli Paslar
#9
340.00
Kilit Paslar
#5
11.00
Toplam Ortalar
#4
22.83
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#1
1.05
Müdahaleler
#9
16.33
Top Kesme
#5
10.17
Engellenen Şutlar
#11
2.50
Kazanılan İkili Mücadele
#1
58.17
Başarılı Çalımlar
#9
6.67
Yapılan Fauller
#6
12.83
Köşe Vuruşları
#4
6.33
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.67
Beklenen Gol (xG)1.50
Toplam Şut14.83
İsabetli Şut5.17
Büyük Fırsatlar2.67
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.50
Kilit Paslar11.00
Toplam Ortalar22.83
İsabetli Paslar340.00
Büyük Fırsatlar2.67
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler16.33
Top Kesme10.17
Engellenen Şutlar2.50
Kazanılan İkili Mücadele58.17
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %67
Final sıralaması
2./ 12
Puan
14/ 18
Kazanma oranı
67%
Ort. puan
6.88
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 4H 5H 6
GollerGD +5
Atılan
10
Yenilen
5
maç başına 1.7 atılanmaç başına 0.8 yenilen
Karne6 maç
4
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
2gol yemedi
5asist
Gol ısı haritası
FC Midtjylland ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 31-45′ · 3
1
1-15
2
16-30
3
31-45
2
46-60
2
61-75

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın