statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2024/2025 · La Liga 2
Kuruluş1919
ÜlkeSpain
StadyumEstadio Municipal de A Malata
Kapasite12,043
TurnuvaLa Liga 2
Son form · son 6
01Maçlar
42
30 puan · 21.
02Goller
22
0.5 / maç
03Gol yememe
14
64 yenilen
04Ort. puan
5.93
ligde 21.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2024/2025
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#22
0.48
Beklenen Gol (xG)
#21
0.28
Toplam Şut
#20
9.86
İsabetli Şut
#22
2.64
Büyük Fırsatlar
#22
1.38
Topa Sahiplik
#17
47.6%
Pas İsabeti %
#12
77.5%
İsabetli Paslar
#18
266.98
Kilit Paslar
#21
6.05
Toplam Ortalar
#9
18.00
Müdahaleler
#19
13.52
Top Kesme
#8
7.93
Engellenen Şutlar
#14
2.90
Kazanılan İkili Mücadele
#16
44.79
Başarılı Çalımlar
#17
5.83
Yapılan Fauller
#9
12.76
Köşe Vuruşları
#18
4.26
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.48
Beklenen Gol (xG)0.28
Toplam Şut9.86
İsabetli Şut2.64
Büyük Fırsatlar1.38
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.31
Kilit Paslar6.05
Toplam Ortalar18.00
İsabetli Paslar266.98
Büyük Fırsatlar1.38
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler13.52
Top Kesme7.93
Engellenen Şutlar2.90
Kazanılan İkili Mücadele44.79
Sezon özeti
2024/2025 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
21./ 22
Puan
30/ 126
Kazanma oranı
14%
Ort. puan
5.93
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 11H 22H 32H 42
GollerGD -42
Atılan
22
Yenilen
64
maç başına 0.5 atılanmaç başına 1.5 yenilen
Karne42 maç
6
12
24
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
14gol yemedi
1asist
Gol ısı haritası
Racing Ferrol ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 46-60′ · 5
4
1-15
2
16-30
3
31-45
5
46-60
4
61-75
4
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın