
Quevilly Rouen
Kulüp profili
2023/2024 · Ligue 2Kuruluş1902
Ülke
France
StadyumStade Robert Diochon
Kapasite12,018
TurnuvaLigue 2
Son form · son 6
01Maçlar
38
38 puan · 18.
02Goller
51
1.3 / maç
03Gol yememe
9
55 yenilen
04Ort. puan
6.09
ligde 18.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.34
#5
Toplam Şut12.21
#6
İsabetli Şut4.55
#4
Topa Sahiplik46.9%
#16
Pas İsabeti %77.2%
#17
İsabetli Paslar317.63
#14
Kilit Paslar9.53
#6
Toplam Ortalar19.74
#8
Müdahaleler18.42
#6
Top Kesme12.03
#2
Engellenen Şutlar3.08
#7
Kazanılan İkili Mücadele58.61
#2
Başarılı Çalımlar9.50
#4
Yapılan Fauller15.95
#20
Köşe Vuruşları4.66
#12
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.34
Toplam Şut12.21
İsabetli Şut4.55
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.89
Kilit Paslar9.53
Toplam Ortalar19.74
İsabetli Paslar317.63
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler18.42
Top Kesme12.03
Engellenen Şutlar3.08
İsabetli Kafa Vuruşları19.08
Kazanılan İkili Mücadele58.61
Sezon özeti
2023/2024 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
18./ 20
Puan
38/ 114
Kazanma oranı
18%
Ort. puan
6.09
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 10H 20H 29H 38
GollerGD -4
Atılan
51
Yenilen
55
maç başına 1.3 atılanmaç başına 1.4 yenilen
Karne38 maç
7
17
14
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
9gol yemedi
0asist
Gol ısı haritası
Quevilly Rouen ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
61-15′
1316-30′
631-45′
646-60′
961-75′
1176-90′