statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2025/2026 · Ligue 2
Kuruluş1901
ÜlkeFrance
StadyumStade Crédit Agricole de la Licorne
Kapasite12,097
Teknik DirektörAlain Pochat
TurnuvaLigue 2
Son form · son 6
01Maçlar
34
24 puan · 18.
02Goller
37
1.1 / maç
03Gol yememe
5
65 yenilen
04Ort. puan
5.79
ligde 18.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2025/2026
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#13
1.09
Beklenen Gol (xG)
#13
1.14
Toplam Şut
#15
10.03
İsabetli Şut
#14
3.53
Büyük Fırsatlar
#16
1.59
Topa Sahiplik
#12
46.6%
Pas İsabeti %
#9
80.4%
İsabetli Paslar
#10
313.18
Kilit Paslar
#13
6.97
Toplam Ortalar
#13
16.29
Müdahaleler
#3
17.35
Top Kesme
#16
7.97
Engellenen Şutlar
#11
2.68
Kazanılan İkili Mücadele
#8
50.38
Başarılı Çalımlar
#5
7.32
Yapılan Fauller
#6
12.85
Köşe Vuruşları
#8
4.71
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.09
Beklenen Gol (xG)1.14
Toplam Şut10.03
İsabetli Şut3.53
Büyük Fırsatlar1.59
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.68
Kilit Paslar6.97
Toplam Ortalar16.29
İsabetli Paslar313.18
Büyük Fırsatlar1.59
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler17.35
Top Kesme7.97
Engellenen Şutlar2.68
Kazanılan İkili Mücadele50.38
Sezon özeti
2025/2026 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %65
Final sıralaması
18./ 18
Puan
24/ 102
Kazanma oranı
18%
Ort. puan
5.79
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 9H 18H 26H 34
GollerGD -28
Atılan
37
Yenilen
65
maç başına 1.1 atılanmaç başına 1.9 yenilen
Karne34 maç
6
6
22
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
5gol yemedi
4asist
Gol ısı haritası
Amiens SC ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 16-30′ · 8
4
1-15
8
16-30
3
31-45
8
46-60
5
61-75
7
76-90

Amiens SC Hakkında

Amiens SC, France merkezli bir futbol kulübüdür ve iç saha maçlarını Stade Crédit Agricole de la Licorne stadyumunda oynamaktadır. StatsLook'ta Amiens SC için yapay zeka destekli maç simülasyonları, detaylı istatistikler, kadro bilgileri ve kapsamlı performans analizlerini takip edin.

Thomas Monconduit, bu sezon 6.75 puanla Amiens SC'ın en iyi performans gösteren oyuncusu oldu.

Yanis Rafii, bu sezon 1 golle Amiens SC'ın gol krallığını yapıyor.

Thomas Monconduit, bu sezon 2 asistle Amiens SC'ın en yaratıcı oyuncusu.

Amiens SC, son 5 maçın 0 tanesini kazandı (%0 galibiyet oranı), 3 gol atıp 14 gol yedi.

Amiens SC son maç sonuçları:

Amiens SC, Ligue 2 liginde 34 maçta 24 puanla 18. sırada bulunuyor (6G 6B 22M).

Amiens SC kadrosu 17 oyuncudan oluşmaktadır. Kaleciler: Yannick Pandor. Defans: Adrien Julloux, Amine Chabane, Anthony Ribelin, Antoine Nuss, Dan Sinaté, Enzo Genton, Keny Mbala, Lucas Llort, Nathan Talbot, Thomas Monconduit. Orta Saha: Cazim Suljic, Enzo Somon, Messy Manitu, Rémy Boissier. Forvet: Christ Letono, Yanis Rafii.

Alain Pochat, Amiens SC'ın teknik direktörüdür.

Amiens SC, iç saha maçlarını Amiens şehrindeki Stade Crédit Agricole de la Licorne stadyumunda oynamaktadır. Stadyum kapasitesi 12.097 kişiliktir.

StatsLook, Amiens SC için yapay zeka maç simülasyonları, canlı maç güncellemeleri, detaylı istatistikler, kadro bilgileri ve makine öğrenimi destekli performans analizleri dahil kapsamlı bir kapsam sunar.

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın