statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Eredivisie
Kuruluş1913
ÜlkeNetherlands
StadyumPhilips Stadion
Kapasite36,500
Teknik DirektörPeter Bosz
TurnuvaEredivisie
Son form · son 4
01Maçlar
4
10 puan · 2.
02Goller
15
3.8 / maç
03Gol yememe
0
5 yenilen
04Ort. puan
7.11
ligde 2.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#1
3.75
Beklenen Gol (xG)
#3
2.84
Toplam Şut
#2
23.75
İsabetli Şut
#1
10.00
Büyük Fırsatlar
#1
5.50
Topa Sahiplik
#1
65.8%
Pas İsabeti %
#1
89.3%
İsabetli Paslar
#1
555.25
Kilit Paslar
#3
17.00
Toplam Ortalar
#1
31.00
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#2
0.63
Müdahaleler
#10
13.75
Top Kesme
#7
8.50
Engellenen Şutlar
#5
5.00
Kazanılan İkili Mücadele
#9
43.25
Başarılı Çalımlar
#6
8.00
Yapılan Fauller
#3
7.50
Köşe Vuruşları
#2
9.50
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller3.75
Beklenen Gol (xG)2.84
Toplam Şut23.75
İsabetli Şut10.00
Büyük Fırsatlar5.50
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler2.00
Kilit Paslar17.00
Toplam Ortalar31.00
İsabetli Paslar555.25
Büyük Fırsatlar5.50
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler13.75
Top Kesme8.50
Engellenen Şutlar5.00
İsabetli Kafa Vuruşları11.25
Kazanılan İkili Mücadele43.25
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %64
Final sıralaması
2./ 18
Puan
10/ 12
Kazanma oranı
75%
Ort. puan
7.11
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD +10
Atılan
15
Yenilen
5
maç başına 3.8 atılanmaç başına 1.3 yenilen
Karne4 maç
3
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
7asist
Gol ısı haritası
PSV ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 46-60′ · 4
2
1-15
3
31-45
4
46-60
1
61-75
4
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın