
Petrolul 52
Kulüp profili
2026/2027 · SuperligaKuruluş1991
Ülke
Romania
StadyumStadionul Ilie Oană
Kapasite15,500
Teknik DirektörRicardo Sousa
TurnuvaSuperliga
Son form · son 6
01Maçlar
7
12 puan · 3.
02Goller
7
1.0 / maç
03Gol yememe
2
10 yenilen
04Ort. puan
6.41
ligde 3.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.00
#10
Toplam Şut12.86
#12
İsabetli Şut4.14
#8
Büyük Fırsatlar2.00
#12
Topa Sahiplik42.6%
#14
Pas İsabeti %76.9%
#15
İsabetli Paslar258.29
#15
Kilit Paslar9.14
#11
Toplam Ortalar18.14
#9
Müdahaleler11.29
#16
Top Kesme9.43
#3
Engellenen Şutlar2.71
#12
Kazanılan İkili Mücadele45.14
#9
Başarılı Çalımlar7.71
#7
Yapılan Fauller11.00
#4
Köşe Vuruşları4.14
#11
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.00
Toplam Şut12.86
İsabetli Şut4.14
Büyük Fırsatlar2.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.29
Kilit Paslar9.14
Toplam Ortalar18.14
İsabetli Paslar258.29
Büyük Fırsatlar2.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler11.29
Top Kesme9.43
Engellenen Şutlar2.71
Kazanılan İkili Mücadele45.14
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
3./ 16
Puan
12/ 21
Kazanma oranı
57%
Ort. puan
6.41
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 4H 6H 7
GollerGD -3
Atılan
7
Yenilen
10
maç başına 1.0 atılanmaç başına 1.4 yenilen
Karne7 maç
4
3
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
2gol yemedi
2asist
Gol ısı haritası
Petrolul 52 ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
21-15′
331-45′
146-60′
161-75′