
Perugia
Kulüp profili
2022/2023 · Serie BKuruluş1905
Ülke
Italy
StadyumStadio Renato Curi
Kapasite23,625
Teknik DirektörPiero Braglia
TurnuvaSerie B
Son form · son 6
01Maçlar
38
39 puan · 18.
02Goller
40
1.1 / maç
03Gol yememe
12
52 yenilen
04Ort. puan
6.58
ligde 18.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.05
#13
Toplam Şut13.18
#5
İsabetli Şut3.95
#12
Topa Sahiplik44.0%
#19
Pas İsabeti %65.4%
#20
İsabetli Paslar203.08
#20
Kilit Paslar9.08
#8
Toplam Ortalar18.92
#5
Müdahaleler17.50
#1
Top Kesme10.82
#3
Engellenen Şutlar3.82
#2
Kazanılan İkili Mücadele56.21
#4
Başarılı Çalımlar4.87
#20
Yapılan Fauller15.95
#20
Köşe Vuruşları5.74
#2
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.05
Toplam Şut13.18
İsabetli Şut3.95
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.58
Kilit Paslar9.08
Toplam Ortalar18.92
İsabetli Paslar203.08
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler17.50
Top Kesme10.82
Engellenen Şutlar3.82
İsabetli Kafa Vuruşları9.08
Kazanılan İkili Mücadele56.21
Sezon özeti
2022/2023 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
18./ 20
Puan
39/ 114
Kazanma oranı
26%
Ort. puan
6.58
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 10H 20H 29H 38
GollerGD -12
Atılan
40
Yenilen
52
maç başına 1.1 atılanmaç başına 1.4 yenilen
Karne38 maç
10
9
19
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
12gol yemedi
6asist
Gol ısı haritası
Perugia ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
41-15′
316-30′
831-45′
1046-60′
761-75′
776-90′