statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2022/2023 · Serie B
Kuruluş1907
ÜlkeItaly
StadyumStadio Paolo Mazza
Kapasite17,900
Teknik DirektörFrancesco Baldini
TurnuvaSerie B
Son form · son 6
01Maçlar
38
38 puan · 19.
02Goller
41
1.1 / maç
03Gol yememe
9
51 yenilen
04Ort. puan
ligde 19.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2022/2023
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#12
1.08
Toplam Şut
#8
12.89
İsabetli Şut
#14
3.87
Topa Sahiplik
#2
55.4%
Pas İsabeti %
#2
81.4%
İsabetli Paslar
#2
359.92
Kilit Paslar
#7
9.24
Toplam Ortalar
#6
18.11
Müdahaleler
#6
15.97
Top Kesme
#4
10.79
Engellenen Şutlar
#15
3.16
Kazanılan İkili Mücadele
#5
55.79
Başarılı Çalımlar
#12
5.92
Yapılan Fauller
#13
13.89
Köşe Vuruşları
#15
4.58
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.08
Toplam Şut12.89
İsabetli Şut3.87
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.68
Kilit Paslar9.24
Toplam Ortalar18.11
İsabetli Paslar359.92
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler15.97
Top Kesme10.79
Engellenen Şutlar3.16
İsabetli Kafa Vuruşları8.32
Kazanılan İkili Mücadele55.79
Sezon özeti
2022/2023 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
19./ 20
Puan
38/ 114
Kazanma oranı
21%
Ort. puan
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 10H 20H 29H 38
GollerGD -10
Atılan
41
Yenilen
51
maç başına 1.1 atılanmaç başına 1.3 yenilen
Karne38 maç
8
14
16
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
9gol yemedi
0asist
Gol ısı haritası
SPAL ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 61-75′ · 9
8
1-15
6
16-30
6
31-45
6
46-60
9
61-75
6
76-90

SPAL Hakkında

SPAL, Italy merkezli bir futbol kulübüdür ve iç saha maçlarını Stadio Paolo Mazza stadyumunda oynamaktadır. StatsLook'ta SPAL için yapay zeka destekli maç simülasyonları, detaylı istatistikler, kadro bilgileri ve kapsamlı performans analizlerini takip edin.

SPAL, son 5 maçın 1 tanesini kazandı (%20 galibiyet oranı), 4 gol atıp 5 gol yedi.

SPAL son maç sonuçları:

SPAL, Serie B liginde 38 maçta 38 puanla 19. sırada bulunuyor (8G 14B 16M).

SPAL kadrosu 2 oyuncudan oluşmaktadır. Kaleciler: Cesare Galeotti. Defans: Edoardo Sottini.

Francesco Baldini, SPAL'ın teknik direktörüdür.

SPAL, iç saha maçlarını Ferrara şehrindeki Stadio Paolo Mazza stadyumunda oynamaktadır. Stadyum kapasitesi 17.900 kişiliktir.

StatsLook, SPAL için yapay zeka maç simülasyonları, canlı maç güncellemeleri, detaylı istatistikler, kadro bilgileri ve makine öğrenimi destekli performans analizleri dahil kapsamlı bir kapsam sunar.

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın