
Pau
Kulüp profili
2026/2027 · Ligue 2Kuruluş1904
Ülke
France
StadyumStade Du Hameau Idron 1
Kapasite4,031
Teknik DirektörThierry Debes
TurnuvaLigue 2
Son form · son 5
01Maçlar
5
5 puan · 11.
02Goller
4
0.8 / maç
03Gol yememe
1
5 yenilen
04Ort. puan
6.55
ligde 11.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.80
#13
Toplam Şut14.20
#6
İsabetli Şut3.20
#14
Büyük Fırsatlar1.40
#14
Topa Sahiplik49.8%
#10
Pas İsabeti %80.0%
#13
İsabetli Paslar335.80
#13
Kilit Paslar9.60
#7
Toplam Ortalar23.80
#3
Müdahaleler16.00
#9
Top Kesme9.20
#12
Engellenen Şutlar3.60
#5
Kazanılan İkili Mücadele51.00
#8
Başarılı Çalımlar6.00
#12
Yapılan Fauller14.40
#10
Köşe Vuruşları4.80
#10
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.80
Toplam Şut14.20
İsabetli Şut3.20
Büyük Fırsatlar1.40
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.60
Kilit Paslar9.60
Toplam Ortalar23.80
İsabetli Paslar335.80
Büyük Fırsatlar1.40
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler16.00
Top Kesme9.20
Engellenen Şutlar3.60
Kazanılan İkili Mücadele51.00
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
11./ 18
Puan
5/ 15
Kazanma oranı
20%
Ort. puan
6.55
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 5
GollerGD -1
Atılan
4
Yenilen
5
maç başına 0.8 atılanmaç başına 1.0 yenilen
Karne5 maç
1
2
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
1gol yemedi
3asist
Gol ısı haritası
Pau ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
11-15′
116-30′
131-45′
161-75′