
Paços de Ferreira
Kulüp profili
2022/2023 · Liga PortugalKuruluş1950
Ülke
Portugal
StadyumEstádio Capital do Móvel
Kapasite9,146
Teknik DirektörFilipe Nunes Cândido
TurnuvaLiga Portugal
Son form · son 6
01Maçlar
34
23 puan · 17.
02Goller
26
0.8 / maç
03Gol yememe
3
62 yenilen
04Ort. puan
2.13
ligde 17.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.76
#16
Toplam Şut11.68
#11
İsabetli Şut3.74
#9
Büyük Fırsatlar0.03
#15
Topa Sahiplik46.9%
#13
Pas İsabeti %80.5%
#9
İsabetli Paslar305.32
#12
Kilit Paslar8.50
#12
Toplam Ortalar19.50
#3
Müdahaleler13.71
#18
Top Kesme9.85
#9
Engellenen Şutlar3.35
#7
Kazanılan İkili Mücadele48.62
#16
Başarılı Çalımlar6.15
#17
Yapılan Fauller15.15
#16
Köşe Vuruşları5.71
#6
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.76
Toplam Şut11.68
İsabetli Şut3.74
Büyük Fırsatlar0.03
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.50
Kilit Paslar8.50
Toplam Ortalar19.50
İsabetli Paslar305.32
Büyük Fırsatlar0.03
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler13.71
Top Kesme9.85
Engellenen Şutlar3.35
İsabetli Kafa Vuruşları9.15
Kazanılan İkili Mücadele48.62
Sezon özeti
2022/2023 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
17./ 18
Puan
23/ 102
Kazanma oranı
18%
Ort. puan
2.13
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 9H 18H 26H 34
GollerGD -36
Atılan
26
Yenilen
62
maç başına 0.8 atılanmaç başına 1.8 yenilen
Karne34 maç
6
5
23
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
3gol yemedi
1asist
Gol ısı haritası
Paços de Ferreira ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
21-15′
516-30′
631-45′
546-60′
761-75′
476-90′