
Orléans
Kulüp profili
2019/2020 · Ligue 2Kuruluş1976
Ülke
France
StadyumStade de la Source
Kapasite7,533
Teknik DirektörHervé Della Maggiore
TurnuvaLigue 2
Son form · son 6
01Maçlar
28
19 puan · 20.
02Goller
21
0.8 / maç
03Gol yememe
5
43 yenilen
04Ort. puan
–
ligde 20.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.75
#20
Toplam Şut11.75
#8
İsabetli Şut3.71
#11
Topa Sahiplik49.8%
#11
Pas İsabeti %76.5%
#14
İsabetli Paslar306.32
#15
Kilit Paslar9.36
#2
Toplam Ortalar19.43
#6
Müdahaleler15.79
#6
Top Kesme10.71
#9
Engellenen Şutlar2.36
#14
Kazanılan İkili Mücadele53.71
#8
Başarılı Çalımlar8.50
#6
Yapılan Fauller14.43
#14
Köşe Vuruşları4.61
#12
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.75
Toplam Şut11.75
İsabetli Şut3.71
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.61
Kilit Paslar9.36
Toplam Ortalar19.43
İsabetli Paslar306.32
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler15.79
Top Kesme10.71
Engellenen Şutlar2.36
Kazanılan İkili Mücadele53.71
Sezon özeti
2019/2020 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
20./ 20
Puan
19/ 84
Kazanma oranı
14%
Ort. puan
–
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 8H 15H 22H 28
GollerGD -22
Atılan
21
Yenilen
43
maç başına 0.8 atılanmaç başına 1.5 yenilen
Karne28 maç
4
7
17
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
5gol yemedi
0asist
Gol ısı haritası
Orléans ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
11-15′
516-30′
531-45′
446-60′
361-75′
376-90′