statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2022/2023 · Ligue 2
Kuruluş1937
ÜlkeFrance
StadyumStade des Costières
Kapasite18,482
TurnuvaLigue 2
Son form · son 6
01Maçlar
38
36 puan · 19.
02Goller
44
1.2 / maç
03Gol yememe
8
62 yenilen
04Ort. puan
6.35
ligde 19.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2022/2023
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#11
1.16
Toplam Şut
#8
11.05
İsabetli Şut
#9
4.03
Topa Sahiplik
#13
48.0%
Pas İsabeti %
#8
80.7%
İsabetli Paslar
#10
346.74
Kilit Paslar
#9
8.16
Toplam Ortalar
#13
16.03
Müdahaleler
#15
16.32
Top Kesme
#6
11.55
Engellenen Şutlar
#9
2.68
Kazanılan İkili Mücadele
#17
52.42
Başarılı Çalımlar
#10
8.21
Yapılan Fauller
#6
13.00
Köşe Vuruşları
#18
3.42
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.16
Toplam Şut11.05
İsabetli Şut4.03
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.87
Kilit Paslar8.16
Toplam Ortalar16.03
İsabetli Paslar346.74
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler16.32
Top Kesme11.55
Engellenen Şutlar2.68
İsabetli Kafa Vuruşları7.08
Kazanılan İkili Mücadele52.42
Sezon özeti
2022/2023 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
19./ 20
Puan
36/ 114
Kazanma oranı
26%
Ort. puan
6.35
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 10H 20H 29H 38
GollerGD -18
Atılan
44
Yenilen
62
maç başına 1.2 atılanmaç başına 1.6 yenilen
Karne38 maç
10
6
22
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
8gol yemedi
3asist
Gol ısı haritası
Nîmes ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 61-75′ · 11
7
1-15
7
16-30
5
31-45
7
46-60
11
61-75
8
76-90

Nîmes Hakkında

Nîmes, France merkezli bir futbol kulübüdür ve iç saha maçlarını Stade des Costières stadyumunda oynamaktadır. StatsLook'ta Nîmes için yapay zeka destekli maç simülasyonları, detaylı istatistikler, kadro bilgileri ve kapsamlı performans analizlerini takip edin.

Nîmes, son 5 maçın 1 tanesini kazandı (%20 galibiyet oranı), 9 gol atıp 12 gol yedi.

Nîmes son maç sonuçları:

Nîmes, Ligue 2 liginde 38 maçta 36 puanla 19. sırada bulunuyor (10G 6B 22M).

Nîmes kadrosu 9 oyuncudan oluşmaktadır. Kaleciler: Mickaël Salamone. Defans: Moussa Diallo, P. Mbemba, Vincent Pirès. Orta Saha: Marowane Khalid, Oualid Orinel. Forvet: Clément Depres, Karim Tlilli, Sory Doumbouya.

Nîmes, iç saha maçlarını Nîmes şehrindeki Stade des Costières stadyumunda oynamaktadır. Stadyum kapasitesi 18.482 kişiliktir.

StatsLook, Nîmes için yapay zeka maç simülasyonları, canlı maç güncellemeleri, detaylı istatistikler, kadro bilgileri ve makine öğrenimi destekli performans analizleri dahil kapsamlı bir kapsam sunar.

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın