statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Ligue 2
Kuruluş1943
ÜlkeFrance
StadyumStade de la Beaujoire - Louis Fonteneau
Kapasite37,473
Teknik DirektörGrégory Poirier
TurnuvaLigue 2
Son form · son 4
01Maçlar
4
1 puan · 18.
02Goller
6
1.5 / maç
03Gol yememe
0
11 yenilen
04Ort. puan
6.74
ligde 18.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#5
1.50
Toplam Şut
#3
15.00
İsabetli Şut
#10
4.25
Büyük Fırsatlar
#12
1.75
Topa Sahiplik
#1
57.0%
Pas İsabeti %
#6
84.0%
İsabetli Paslar
#5
411.50
Kilit Paslar
#2
11.25
Toplam Ortalar
#2
24.25
Müdahaleler
#15
13.50
Top Kesme
#6
10.25
Engellenen Şutlar
#6
3.50
Kazanılan İkili Mücadele
#10
50.50
Başarılı Çalımlar
#9
6.75
Yapılan Fauller
#12
15.00
Köşe Vuruşları
#8
5.00
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.50
Toplam Şut15.00
İsabetli Şut4.25
Büyük Fırsatlar1.75
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.00
Kilit Paslar11.25
Toplam Ortalar24.25
İsabetli Paslar411.50
Büyük Fırsatlar1.75
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler13.50
Top Kesme10.25
Engellenen Şutlar3.50
Kazanılan İkili Mücadele50.50
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %64
Final sıralaması
18./ 18
Puan
1/ 12
Kazanma oranı
0%
Ort. puan
6.74
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD -5
Atılan
6
Yenilen
11
maç başına 1.5 atılanmaç başına 2.8 yenilen
Karne4 maç
1
3
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
5asist
Gol ısı haritası
Nantes ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 16-30′ · 2
1
1-15
2
16-30
1
31-45
1
46-60
2
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın