
Nancy
Kulüp profili
2026/2027 · Ligue 2Kuruluş1967
Ülke
France
StadyumStade Marcel-Picot
Kapasite20,087
Teknik DirektörOswald Tanchot
TurnuvaLigue 2
Son form · son 4
01Maçlar
4
7 puan · 7.
02Goller
3
0.8 / maç
03Gol yememe
3
1 yenilen
04Ort. puan
6.99
ligde 7.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.75
#14
Toplam Şut13.25
#11
İsabetli Şut3.50
#13
Büyük Fırsatlar3.00
#5
Topa Sahiplik57.0%
#1
Pas İsabeti %81.8%
#11
İsabetli Paslar390.25
#6
Kilit Paslar9.25
#10
Toplam Ortalar18.50
#9
Müdahaleler16.25
#8
Top Kesme10.75
#5
Engellenen Şutlar4.00
#3
Kazanılan İkili Mücadele63.50
#1
Başarılı Çalımlar8.50
#1
Yapılan Fauller15.50
#15
Köşe Vuruşları4.25
#11
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.75
Toplam Şut13.25
İsabetli Şut3.50
Büyük Fırsatlar3.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.75
Kilit Paslar9.25
Toplam Ortalar18.50
İsabetli Paslar390.25
Büyük Fırsatlar3.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler16.25
Top Kesme10.75
Engellenen Şutlar4.00
Kazanılan İkili Mücadele63.50
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
7./ 18
Puan
7/ 12
Kazanma oranı
50%
Ort. puan
6.99
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD +2
Atılan
3
Yenilen
1
maç başına 0.8 atılanmaç başına 0.3 yenilen
Karne4 maç
2
1
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
3gol yemedi
3asist
Gol ısı haritası
Nancy ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
131-45′
161-75′
176-90′