
Monza
Kulüp profili
2026/2027 · Serie AKuruluş1912
Ülke
Italy
StadyumU-Power Stadium
Kapasite18,568
Teknik DirektörIvan Juric
TurnuvaSerie A
Son form · son 2
01Maçlar
2
0 puan · 17.
02Goller
3
1.5 / maç
03Gol yememe
0
7 yenilen
04Ort. puan
–
ligde 17.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.50
#7
Beklenen Gol (xG)1.36
#11
Toplam Şut11.00
#15
İsabetli Şut4.00
#11
Büyük Fırsatlar3.00
#4
Topa Sahiplik40.5%
#18
Pas İsabeti %81.2%
#17
İsabetli Paslar289.00
#18
Kilit Paslar8.50
#15
Toplam Ortalar17.50
#6
Beklenen Yenilen Gol (xGA)1.15
#6
Müdahaleler11.00
#20
Top Kesme17.50
#1
Engellenen Şutlar2.50
#13
Kazanılan İkili Mücadele31.50
#19
Başarılı Çalımlar3.00
#20
Yapılan Fauller12.00
#13
Köşe Vuruşları3.00
#14
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.50
Beklenen Gol (xG)1.36
Toplam Şut11.00
İsabetli Şut4.00
Büyük Fırsatlar3.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.50
Kilit Paslar8.50
Toplam Ortalar17.50
İsabetli Paslar289.00
Büyük Fırsatlar3.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler11.00
Top Kesme17.50
Engellenen Şutlar2.50
İsabetli Kafa Vuruşları9.50
Kazanılan İkili Mücadele31.50
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
17./ 20
Puan
0/ 6
Kazanma oranı
0%
Ort. puan
–
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 1H 2H 2H 2
GollerGD -4
Atılan
3
Yenilen
7
maç başına 1.5 atılanmaç başına 3.5 yenilen
Karne2 maç
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
3asist
Gol ısı haritası
Monza ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
116-30′
131-45′
161-75′