
Juve Stabia
Kulüp profili
2026/2027 · Serie BKuruluş1907
Ülke
Italy
StadyumStadio Comunale Romeo Menti
Kapasite12,000
Teknik DirektörPietro De Giorgio
TurnuvaSerie B
Son form · son 2
01Maçlar
2
3 puan · 13.
02Goller
2
1.0 / maç
03Gol yememe
0
2 yenilen
04Ort. puan
–
ligde 13.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.00
#9
Toplam Şut15.00
#6
İsabetli Şut4.50
#9
Büyük Fırsatlar2.50
#3
Topa Sahiplik54.0%
#6
Pas İsabeti %84.9%
#8
İsabetli Paslar394.00
#2
Kilit Paslar11.50
#5
Toplam Ortalar21.50
#7
Müdahaleler15.50
#7
Top Kesme6.00
#16
Engellenen Şutlar4.50
#5
Kazanılan İkili Mücadele56.00
#3
Başarılı Çalımlar11.00
#1
Yapılan Fauller10.50
#4
Köşe Vuruşları6.50
#4
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.00
Toplam Şut15.00
İsabetli Şut4.50
Büyük Fırsatlar2.50
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.50
Kilit Paslar11.50
Toplam Ortalar21.50
İsabetli Paslar394.00
Büyük Fırsatlar2.50
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler15.50
Top Kesme6.00
Engellenen Şutlar4.50
Kazanılan İkili Mücadele56.00
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
13./ 20
Puan
3/ 6
Kazanma oranı
50%
Ort. puan
–
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 1H 2H 2H 2
GollerGD +0
Atılan
2
Yenilen
2
maç başına 1.0 atılanmaç başına 1.0 yenilen
Karne2 maç
1
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
2asist
Gol ısı haritası
Juve Stabia ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
161-75′
176-90′