
Mirandés
Kulüp profili
2025/2026 · La Liga 2Kuruluş1927
Ülke
Spain
StadyumEstadio Municipal de Anduva
Kapasite5,759
Teknik DirektörJesús Galván Carrillo
TurnuvaLa Liga 2
Son form · son 6
01Maçlar
42
40 puan · 19.
02Goller
47
1.1 / maç
03Gol yememe
3
69 yenilen
04Ort. puan
6.33
ligde 19.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.12
#16
Beklenen Gol (xG)1.19
#14
Toplam Şut12.33
#11
İsabetli Şut4.21
#11
Büyük Fırsatlar2.05
#16
Topa Sahiplik43.4%
#21
Pas İsabeti %76.0%
#22
İsabetli Paslar250.02
#22
Kilit Paslar8.50
#13
Toplam Ortalar17.69
#12
Müdahaleler13.90
#22
Top Kesme7.52
#19
Engellenen Şutlar3.45
#7
Kazanılan İkili Mücadele49.07
#12
Başarılı Çalımlar7.00
#15
Yapılan Fauller14.12
#19
Köşe Vuruşları4.33
#14
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.12
Beklenen Gol (xG)1.19
Toplam Şut12.33
İsabetli Şut4.21
Büyük Fırsatlar2.05
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.81
Kilit Paslar8.50
Toplam Ortalar17.69
İsabetli Paslar250.02
Büyük Fırsatlar2.05
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler13.90
Top Kesme7.52
Engellenen Şutlar3.45
Kazanılan İkili Mücadele49.07
Sezon özeti
2025/2026 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
19./ 22
Puan
40/ 126
Kazanma oranı
24%
Ort. puan
6.33
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 11H 22H 32H 42
GollerGD -22
Atılan
47
Yenilen
69
maç başına 1.1 atılanmaç başına 1.6 yenilen
Karne42 maç
10
10
22
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
3gol yemedi
7asist
Gol ısı haritası
Mirandés ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
51-15′
816-30′
931-45′
1346-60′
761-75′
776-90′