
Mallorca
Kulüp profili
2026/2027 · La Liga 2Kuruluş1916
Ülke
Spain
StadyumEstadi Mallorca Son Moix
Kapasite26,020
Teknik DirektörLuis García
TurnuvaLa Liga 2
Son form · son 4
01Maçlar
4
7 puan · 8.
02Goller
5
1.3 / maç
03Gol yememe
3
2 yenilen
04Ort. puan
6.95
ligde 8.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.25
#8
Beklenen Gol (xG)1.19
#11
Toplam Şut12.25
#8
İsabetli Şut4.25
#8
Büyük Fırsatlar2.75
#4
Topa Sahiplik54.3%
#6
Pas İsabeti %87.8%
#2
İsabetli Paslar411.50
#6
Kilit Paslar8.75
#8
Toplam Ortalar16.00
#12
Beklenen Yenilen Gol (xGA)0.90
#6
Müdahaleler16.50
#10
Top Kesme7.75
#17
Engellenen Şutlar2.75
#11
Kazanılan İkili Mücadele46.75
#14
Başarılı Çalımlar7.25
#11
Yapılan Fauller12.75
#9
Köşe Vuruşları3.75
#16
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.25
Beklenen Gol (xG)1.19
Toplam Şut12.25
İsabetli Şut4.25
Büyük Fırsatlar2.75
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.75
Kilit Paslar8.75
Toplam Ortalar16.00
İsabetli Paslar411.50
Büyük Fırsatlar2.75
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler16.50
Top Kesme7.75
Engellenen Şutlar2.75
Kazanılan İkili Mücadele46.75
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
8./ 22
Puan
7/ 12
Kazanma oranı
50%
Ort. puan
6.95
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD +3
Atılan
5
Yenilen
2
maç başına 1.3 atılanmaç başına 0.5 yenilen
Karne4 maç
2
1
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
3gol yemedi
3asist
Gol ısı haritası
Mallorca ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
116-30′
146-60′
261-75′
276-90′