statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · La Liga 2
Kuruluş1956
ÜlkeSpain
StadyumEstadio Municipal Alfonso Murube
Kapasite6,500
Teknik DirektörJosé Romero Gil
TurnuvaLa Liga 2
Son form · son 3
01Maçlar
3
0 puan · 22.
02Goller
1
0.3 / maç
03Gol yememe
0
10 yenilen
04Ort. puan
6.11
ligde 22.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#19
0.33
Beklenen Gol (xG)
#19
0.89
Toplam Şut
#18
9.67
İsabetli Şut
#22
1.67
Büyük Fırsatlar
#19
1.00
Topa Sahiplik
#15
45.3%
Pas İsabeti %
#11
82.1%
İsabetli Paslar
#16
314.67
Kilit Paslar
#11
8.00
Toplam Ortalar
#16
14.00
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#22
2.19
Müdahaleler
#17
14.33
Top Kesme
#8
9.00
Engellenen Şutlar
#12
2.33
Kazanılan İkili Mücadele
#20
42.33
Başarılı Çalımlar
#15
6.00
Yapılan Fauller
#12
13.33
Köşe Vuruşları
#16
3.67
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.33
Beklenen Gol (xG)0.89
Toplam Şut9.67
İsabetli Şut1.67
Büyük Fırsatlar1.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.33
Kilit Paslar8.00
Toplam Ortalar14.00
İsabetli Paslar314.67
Büyük Fırsatlar1.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler14.33
Top Kesme9.00
Engellenen Şutlar2.33
Kazanılan İkili Mücadele42.33
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %68
Final sıralaması
22./ 22
Puan
0/ 9
Kazanma oranı
0%
Ort. puan
6.11
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 1H 2H 3H 3
GollerGD -9
Atılan
1
Yenilen
10
maç başına 0.3 atılanmaç başına 3.3 yenilen
Karne3 maç
3
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
1asist
Gol ısı haritası
Ceuta ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 76-90′ · 1
1
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın