statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · La Liga 2
Kuruluş1916
ÜlkeSpain
StadyumEstadi Mallorca Son Moix
Kapasite26,020
Teknik DirektörLuis García
TurnuvaLa Liga 2
Son form · son 3
01Maçlar
3
6 puan · 7.
02Goller
5
1.7 / maç
03Gol yememe
2
2 yenilen
04Ort. puan
6.98
ligde 7.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#3
1.67
Beklenen Gol (xG)
#13
1.07
Toplam Şut
#8
12.67
İsabetli Şut
#10
3.67
Büyük Fırsatlar
#3
3.00
Topa Sahiplik
#7
53.7%
Pas İsabeti %
#2
88.0%
İsabetli Paslar
#6
422.00
Kilit Paslar
#8
8.67
Toplam Ortalar
#16
14.00
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#5
0.87
Müdahaleler
#8
16.67
Top Kesme
#15
7.67
Engellenen Şutlar
#8
3.33
Kazanılan İkili Mücadele
#14
47.00
Başarılı Çalımlar
#7
7.33
Yapılan Fauller
#9
13.00
Köşe Vuruşları
#20
2.33
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.67
Beklenen Gol (xG)1.07
Toplam Şut12.67
İsabetli Şut3.67
Büyük Fırsatlar3.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.00
Kilit Paslar8.67
Toplam Ortalar14.00
İsabetli Paslar422.00
Büyük Fırsatlar3.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler16.67
Top Kesme7.67
Engellenen Şutlar3.33
Kazanılan İkili Mücadele47.00
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %73
Final sıralaması
7./ 22
Puan
6/ 9
Kazanma oranı
67%
Ort. puan
6.98
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 1H 2H 3H 3
GollerGD +3
Atılan
5
Yenilen
2
maç başına 1.7 atılanmaç başına 0.7 yenilen
Karne3 maç
2
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
2gol yemedi
3asist
Gol ısı haritası
Mallorca ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 61-75′ · 2
1
16-30
1
46-60
2
61-75
2
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın