
St. Gallen
Kulüp profili
2026/2027 · Super LeagueKuruluş1879
Ülke
Switzerland
StadyumKybunpark
Kapasite19,456
Teknik DirektörEnrico Maaßen
TurnuvaSuper League
Son form · son 5
01Maçlar
5
7 puan · 6.
02Goller
10
2.0 / maç
03Gol yememe
0
11 yenilen
04Ort. puan
6.75
ligde 6.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller2.00
#5
Beklenen Gol (xG)2.48
#1
Toplam Şut22.00
#1
İsabetli Şut6.80
#2
Büyük Fırsatlar3.00
#7
Topa Sahiplik55.4%
#2
Pas İsabeti %72.7%
#12
İsabetli Paslar269.00
#10
Kilit Paslar15.60
#1
Toplam Ortalar23.60
#4
Beklenen Yenilen Gol (xGA)1.67
#7
Müdahaleler16.40
#7
Top Kesme7.40
#12
Engellenen Şutlar6.80
#1
Kazanılan İkili Mücadele59.80
#1
Başarılı Çalımlar8.40
#4
Yapılan Fauller10.80
#4
Köşe Vuruşları7.80
#2
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller2.00
Beklenen Gol (xG)2.48
Toplam Şut22.00
İsabetli Şut6.80
Büyük Fırsatlar3.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.40
Kilit Paslar15.60
Toplam Ortalar23.60
İsabetli Paslar269.00
Büyük Fırsatlar3.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler16.40
Top Kesme7.40
Engellenen Şutlar6.80
Kazanılan İkili Mücadele59.80
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
6./ 12
Puan
7/ 15
Kazanma oranı
40%
Ort. puan
6.75
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 5
GollerGD -1
Atılan
10
Yenilen
11
maç başına 2.0 atılanmaç başına 2.2 yenilen
Karne5 maç
2
1
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
8asist
Gol ısı haritası
St. Gallen ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
11-15′
131-45′
146-60′
461-75′
376-90′