statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · First League
Kuruluş1914
ÜlkeBulgaria
StadyumVivacom Arena - Georgi Asparuhov
Kapasite17,688
Teknik DirektörJulio Velázquez
TurnuvaFirst League
Son form · son 6
01Maçlar
7
21 puan · 1.
02Goller
20
2.9 / maç
03Gol yememe
3
4 yenilen
04Ort. puan
6.72
ligde 1.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#1
2.86
Toplam Şut
#2
13.57
İsabetli Şut
#2
7.43
Büyük Fırsatlar
#6
0.57
Topa Sahiplik
#1
70.9%
Pas İsabeti %
#1
89.2%
İsabetli Paslar
#1
468.14
Kilit Paslar
#2
9.71
Toplam Ortalar
#7
13.43
Müdahaleler
#7
1.00
Top Kesme
#14
7.57
Engellenen Şutlar
#1
4.43
Kazanılan İkili Mücadele
#13
48.57
Başarılı Çalımlar
#4
8.14
Yapılan Fauller
#5
10.00
Köşe Vuruşları
#2
6.43
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller2.86
Toplam Şut13.57
İsabetli Şut7.43
Büyük Fırsatlar0.57
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler2.71
Kilit Paslar9.71
Toplam Ortalar13.43
İsabetli Paslar468.14
Büyük Fırsatlar0.57
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler1.00
Top Kesme7.57
Engellenen Şutlar4.43
Kazanılan İkili Mücadele48.57
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %59
Final sıralaması
1./ 14
Puan
21/ 21
Kazanma oranı
100%
Ort. puan
6.72
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 4H 6H 7
GollerGD +16
Atılan
20
Yenilen
4
maç başına 2.9 atılanmaç başına 0.6 yenilen
Karne7 maç
7
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
3gol yemedi
19asist
Gol ısı haritası
Levski Sofia ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 76-90′ · 8
3
1-15
1
16-30
1
31-45
3
46-60
4
61-75
8
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın