statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2024/2025 · First League
Kuruluş2015
ÜlkeBulgaria
StadyumStadion Georgi Benkovski
Kapasite13,128
Teknik DirektörNikolay Mitov
TurnuvaFirst League
Son form · son 6
01Maçlar
37
21 puan · 8.
02Goller
28
0.8 / maç
03Gol yememe
5
64 yenilen
04Ort. puan
3.70
ligde 8.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2024/2025
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#15
0.76
Beklenen Gol (xG)
#9
0.32
Toplam Şut
#15
7.89
İsabetli Şut
#15
2.81
Büyük Fırsatlar
#5
1.57
Topa Sahiplik
#13
44.6%
Pas İsabeti %
#9
78.2%
İsabetli Paslar
#12
156.19
Kilit Paslar
#11
3.22
Toplam Ortalar
#14
12.92
Müdahaleler
#7
1.95
Top Kesme
#6
9.81
Engellenen Şutlar
#13
2.03
Kazanılan İkili Mücadele
#7
29.14
Başarılı Çalımlar
#8
9.22
Yapılan Fauller
#14
12.70
Köşe Vuruşları
#13
3.70
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.76
Beklenen Gol (xG)0.32
Toplam Şut7.89
İsabetli Şut2.81
Büyük Fırsatlar1.57
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.46
Kilit Paslar3.22
Toplam Ortalar12.92
İsabetli Paslar156.19
Büyük Fırsatlar1.57
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler1.95
Top Kesme9.81
Engellenen Şutlar2.03
Kazanılan İkili Mücadele29.14
Sezon özeti
2024/2025 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
8./ 32
Puan
21/ 111
Kazanma oranı
11%
Ort. puan
3.70
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 10H 19H 28H 37
GollerGD -36
Atılan
28
Yenilen
64
maç başına 0.8 atılanmaç başına 1.7 yenilen
Karne37 maç
4
9
24
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
5gol yemedi
6asist
Gol ısı haritası
Hebar 1918 ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 76-90′ · 9
5
1-15
3
16-30
4
31-45
4
46-60
1
61-75
9
76-90

Hebar 1918 Hakkında

Hebar 1918, Bulgaria merkezli bir futbol kulübüdür ve iç saha maçlarını Stadion Georgi Benkovski stadyumunda oynamaktadır. StatsLook'ta Hebar 1918 için yapay zeka destekli maç simülasyonları, detaylı istatistikler, kadro bilgileri ve kapsamlı performans analizlerini takip edin.

Robert Mazan, bu sezon 6.64 puanla Hebar 1918'ın en iyi performans gösteren oyuncusu oldu.

Robert Mazan, bu sezon 1 golle Hebar 1918'ın gol krallığını yapıyor.

S. Tsonkov, bu sezon 2 asistle Hebar 1918'ın en yaratıcı oyuncusu.

Hebar 1918, son 5 maçın 1 tanesini kazandı (%20 galibiyet oranı), 2 gol atıp 6 gol yedi.

Hebar 1918 son maç sonuçları:

Hebar 1918, First League liginde 7 maçta 21 puanla 8. sırada bulunuyor (1G 1B 5M).

Hebar 1918 kadrosu 9 oyuncudan oluşmaktadır. Defans: Martin Mihaylov, Miroslav Stoyanov Georgiev, Robert Mazan, S. Tsonkov. Forvet: Denislav Aleksandrov, Ivan Tilev, Ivaylo Mihaylov, Mariyan Vangelov, Yahcuroo Roemer.

Nikolay Mitov, Hebar 1918'ın teknik direktörüdür.

Hebar 1918, iç saha maçlarını Stadion Georgi Benkovski şehrindeki Stadion Georgi Benkovski stadyumunda oynamaktadır. Stadyum kapasitesi 13.128 kişiliktir.

StatsLook, Hebar 1918 için yapay zeka maç simülasyonları, canlı maç güncellemeleri, detaylı istatistikler, kadro bilgileri ve makine öğrenimi destekli performans analizleri dahil kapsamlı bir kapsam sunar.

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın