statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2023/2024 · 2. Bundesliga
Kuruluş1965
ÜlkeGermany
StadyumOstseestadion
Kapasite29,000
Turnuva2. Bundesliga
Son form · son 6
01Maçlar
34
31 puan · 17.
02Goller
30
0.9 / maç
03Gol yememe
6
57 yenilen
04Ort. puan
6.93
ligde 17.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2023/2024
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#18
0.88
Beklenen Gol (xG)
#15
0.36
Toplam Şut
#13
12.82
İsabetli Şut
#17
3.62
Topa Sahiplik
#17
43.1%
Pas İsabeti %
#18
73.5%
İsabetli Paslar
#18
249.47
Kilit Paslar
#17
8.00
Toplam Ortalar
#9
19.26
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#2
0.20
Müdahaleler
#2
18.74
Top Kesme
#10
8.79
Engellenen Şutlar
#4
4.09
Kazanılan İkili Mücadele
#6
51.71
Başarılı Çalımlar
#16
6.29
Yapılan Fauller
#18
15.62
Köşe Vuruşları
#15
4.47
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.88
Beklenen Gol (xG)0.36
Toplam Şut12.82
İsabetli Şut3.62
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.53
Kilit Paslar8.00
Toplam Ortalar19.26
İsabetli Paslar249.47
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler18.74
Top Kesme8.79
Engellenen Şutlar4.09
İsabetli Kafa Vuruşları16.79
Kazanılan İkili Mücadele51.71
Sezon özeti
2023/2024 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
17./ 18
Puan
31/ 102
Kazanma oranı
26%
Ort. puan
6.93
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 9H 18H 26H 34
GollerGD -27
Atılan
30
Yenilen
57
maç başına 0.9 atılanmaç başına 1.7 yenilen
Karne34 maç
9
4
21
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
6gol yemedi
8asist
Gol ısı haritası
Hansa Rostock ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 31-45′ · 8
2
1-15
4
16-30
8
31-45
5
46-60
4
61-75
7
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın