
Hansa Rostock
Kulüp profili
2023/2024 · 2. BundesligaKuruluş1965
Ülke
Germany
StadyumOstseestadion
Kapasite29,000
Turnuva2. Bundesliga
Son form · son 6
01Maçlar
34
31 puan · 17.
02Goller
30
0.9 / maç
03Gol yememe
6
57 yenilen
04Ort. puan
6.93
ligde 17.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.88
#18
Beklenen Gol (xG)0.36
#15
Toplam Şut12.82
#13
İsabetli Şut3.62
#17
Topa Sahiplik43.1%
#17
Pas İsabeti %73.5%
#18
İsabetli Paslar249.47
#18
Kilit Paslar8.00
#17
Toplam Ortalar19.26
#9
Beklenen Yenilen Gol (xGA)0.20
#2
Müdahaleler18.74
#2
Top Kesme8.79
#10
Engellenen Şutlar4.09
#4
Kazanılan İkili Mücadele51.71
#6
Başarılı Çalımlar6.29
#16
Yapılan Fauller15.62
#18
Köşe Vuruşları4.47
#15
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.88
Beklenen Gol (xG)0.36
Toplam Şut12.82
İsabetli Şut3.62
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.53
Kilit Paslar8.00
Toplam Ortalar19.26
İsabetli Paslar249.47
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler18.74
Top Kesme8.79
Engellenen Şutlar4.09
İsabetli Kafa Vuruşları16.79
Kazanılan İkili Mücadele51.71
Sezon özeti
2023/2024 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
17./ 18
Puan
31/ 102
Kazanma oranı
26%
Ort. puan
6.93
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 9H 18H 26H 34
GollerGD -27
Atılan
30
Yenilen
57
maç başına 0.9 atılanmaç başına 1.7 yenilen
Karne34 maç
9
4
21
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
6gol yemedi
8asist
Gol ısı haritası
Hansa Rostock ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
21-15′
416-30′
831-45′
546-60′
461-75′
776-90′