
Grenoble Foot 38
Kulüp profili
2026/2027 · Ligue 2Kuruluş1917
Ülke
France
StadyumStade des Alpes
Kapasite20,068
Teknik DirektörOlivier Frapolli
TurnuvaLigue 2
Son form · son 5
01Maçlar
5
4 puan · 15.
02Goller
6
1.2 / maç
03Gol yememe
2
10 yenilen
04Ort. puan
6.30
ligde 15.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.20
#8
Toplam Şut7.40
#18
İsabetli Şut2.00
#17
Büyük Fırsatlar1.20
#16
Topa Sahiplik38.6%
#18
Pas İsabeti %78.5%
#16
İsabetli Paslar272.40
#17
Kilit Paslar5.00
#18
Toplam Ortalar12.00
#17
Müdahaleler18.40
#2
Top Kesme9.40
#11
Engellenen Şutlar1.80
#16
Kazanılan İkili Mücadele50.60
#9
Başarılı Çalımlar5.40
#15
Yapılan Fauller13.00
#4
Köşe Vuruşları2.00
#18
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.20
Toplam Şut7.40
İsabetli Şut2.00
Büyük Fırsatlar1.20
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.60
Kilit Paslar5.00
Toplam Ortalar12.00
İsabetli Paslar272.40
Büyük Fırsatlar1.20
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler18.40
Top Kesme9.40
Engellenen Şutlar1.80
Kazanılan İkili Mücadele50.60
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
15./ 18
Puan
4/ 15
Kazanma oranı
20%
Ort. puan
6.30
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 5
GollerGD -4
Atılan
6
Yenilen
10
maç başına 1.2 atılanmaç başına 2.0 yenilen
Karne5 maç
1
1
3
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
2gol yemedi
3asist
Gol ısı haritası
Grenoble Foot 38 ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
116-30′
231-45′
261-75′
176-90′