statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Ekstraklasa
Kuruluş1948
ÜlkePoland
StadyumArena Zabrze
Kapasite28,236
Teknik DirektörMichal Gašparík
TurnuvaEkstraklasa
Son form · son 5
01Maçlar
5
12 puan · 3.
02Goller
11
2.2 / maç
03Gol yememe
0
7 yenilen
04Ort. puan
6.48
ligde 3.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#1
2.20
Toplam Şut
#12
14.20
İsabetli Şut
#8
4.80
Büyük Fırsatlar
#15
2.20
Topa Sahiplik
#10
49.6%
Pas İsabeti %
#10
81.8%
İsabetli Paslar
#9
344.40
Kilit Paslar
#14
8.00
Toplam Ortalar
#11
18.60
Müdahaleler
#1
17.20
Top Kesme
#1
12.40
Engellenen Şutlar
#5
4.80
Kazanılan İkili Mücadele
#11
47.80
Başarılı Çalımlar
#10
5.80
Yapılan Fauller
#5
11.40
Köşe Vuruşları
#4
6.80
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller2.20
Toplam Şut14.20
İsabetli Şut4.80
Büyük Fırsatlar2.20
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.80
Kilit Paslar8.00
Toplam Ortalar18.60
İsabetli Paslar344.40
Büyük Fırsatlar2.20
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler17.20
Top Kesme12.40
Engellenen Şutlar4.80
Kazanılan İkili Mücadele47.80
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %72
Final sıralaması
3./ 18
Puan
12/ 15
Kazanma oranı
80%
Ort. puan
6.48
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 5
GollerGD +4
Atılan
11
Yenilen
7
maç başına 2.2 atılanmaç başına 1.4 yenilen
Karne5 maç
4
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
4asist
Gol ısı haritası
Górnik Zabrze ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 16-30′ · 2
1
1-15
2
16-30
2
31-45
1
46-60
2
61-75
2
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın