
Górnik Łęczna
Kulüp profili
2021/2022 · EkstraklasaKuruluş1979
Ülke
Poland
StadyumStadion Górnik
Kapasite7,500
TurnuvaEkstraklasa
Son form · son 6
01Maçlar
34
28 puan · 18.
02Goller
29
0.9 / maç
03Gol yememe
6
60 yenilen
04Ort. puan
5.16
ligde 18.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.85
#18
Toplam Şut9.97
#18
İsabetli Şut3.09
#18
Topa Sahiplik45.0%
#17
Pas İsabeti %75.0%
#15
İsabetli Paslar271.24
#17
Kilit Paslar7.38
#17
Toplam Ortalar20.35
#6
Müdahaleler15.94
#5
Top Kesme11.21
#12
Engellenen Şutlar2.91
#15
Kazanılan İkili Mücadele53.21
#6
Başarılı Çalımlar7.21
#8
Yapılan Fauller13.94
#10
Köşe Vuruşları4.12
#18
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.85
Toplam Şut9.97
İsabetli Şut3.09
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.59
Kilit Paslar7.38
Toplam Ortalar20.35
İsabetli Paslar271.24
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler15.94
Top Kesme11.21
Engellenen Şutlar2.91
İsabetli Kafa Vuruşları11.24
Kazanılan İkili Mücadele53.21
Sezon özeti
2021/2022 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
18./ 18
Puan
28/ 102
Kazanma oranı
18%
Ort. puan
5.16
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 9H 18H 26H 34
GollerGD -31
Atılan
29
Yenilen
60
maç başına 0.9 atılanmaç başına 1.8 yenilen
Karne34 maç
6
10
18
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
6gol yemedi
3asist
Gol ısı haritası
Górnik Łęczna ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
41-15′
416-30′
931-45′
246-60′
361-75′
776-90′