
Nieciecza
Kulüp profili
2025/2026 · EkstraklasaKuruluş1922
Ülke
Poland
StadyumStadion Termaliki Bruk-Bet Nieciecza
Kapasite4,595
Teknik DirektörMarcin Brosz
TurnuvaEkstraklasa
Son form · son 6
01Maçlar
34
34 puan · 18.
02Goller
43
1.3 / maç
03Gol yememe
3
65 yenilen
04Ort. puan
6.44
ligde 18.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.26
#11
Beklenen Gol (xG)0.05
#6
Toplam Şut12.62
#14
İsabetli Şut4.26
#9
Büyük Fırsatlar2.26
#6
Topa Sahiplik45.8%
#15
Pas İsabeti %76.7%
#17
İsabetli Paslar277.26
#14
Kilit Paslar8.56
#13
Toplam Ortalar18.50
#13
Müdahaleler14.59
#9
Top Kesme7.82
#9
Engellenen Şutlar3.68
#13
Kazanılan İkili Mücadele50.38
#8
Başarılı Çalımlar5.88
#14
Yapılan Fauller13.12
#12
Köşe Vuruşları4.41
#13
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.26
Beklenen Gol (xG)0.05
Toplam Şut12.62
İsabetli Şut4.26
Büyük Fırsatlar2.26
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.65
Kilit Paslar8.56
Toplam Ortalar18.50
İsabetli Paslar277.26
Büyük Fırsatlar2.26
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler14.59
Top Kesme7.82
Engellenen Şutlar3.68
Kazanılan İkili Mücadele50.38
Sezon özeti
2025/2026 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
18./ 18
Puan
34/ 102
Kazanma oranı
26%
Ort. puan
6.44
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 9H 18H 26H 34
GollerGD -22
Atılan
43
Yenilen
65
maç başına 1.3 atılanmaç başına 1.9 yenilen
Karne34 maç
9
7
18
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
3gol yemedi
16asist
Gol ısı haritası
Nieciecza ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
81-15′
916-30′
731-45′
546-60′
661-75′
976-90′