
Gimnàstic Tarragona
Kulüp profili
2018/2019 · La Liga 2Kuruluş1914
Ülke
Spain
StadyumNou Estadi de Tarragona
Kapasite14,600
TurnuvaLa Liga 2
Son form · son 6
01Maçlar
41
33 puan · 20.
02Goller
29
0.7 / maç
03Gol yememe
8
63 yenilen
04Ort. puan
4.65
ligde 20.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.71
#21
Toplam Şut11.12
#13
İsabetli Şut3.56
#16
Topa Sahiplik42.5%
#22
Pas İsabeti %69.1%
#22
İsabetli Paslar220.63
#22
Kilit Paslar7.95
#13
Toplam Ortalar15.61
#14
Müdahaleler14.98
#9
Top Kesme11.78
#1
Engellenen Şutlar2.51
#10
Kazanılan İkili Mücadele61.54
#5
Başarılı Çalımlar9.10
#3
Yapılan Fauller16.49
#18
Köşe Vuruşları4.34
#17
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.71
Toplam Şut11.12
İsabetli Şut3.56
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.44
Kilit Paslar7.95
Toplam Ortalar15.61
İsabetli Paslar220.63
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler14.98
Top Kesme11.78
Engellenen Şutlar2.51
Kazanılan İkili Mücadele61.54
Sezon özeti
2018/2019 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
20./ 22
Puan
33/ 123
Kazanma oranı
20%
Ort. puan
4.65
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 11H 22H 32H 42
GollerGD -34
Atılan
29
Yenilen
63
maç başına 0.7 atılanmaç başına 1.5 yenilen
Karne41 maç
8
9
24
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
8gol yemedi
4asist
Gol ısı haritası
Gimnàstic Tarragona ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
51-15′
516-30′
431-45′
346-60′
561-75′
1176-90′