statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2022/2023 · La Liga 2
Kuruluş1953
ÜlkeSpain
StadyumEstadio Anxo Carro
Kapasite8,168
TurnuvaLa Liga 2
Son form · son 6
01Maçlar
42
31 puan · 22.
02Goller
27
0.6 / maç
03Gol yememe
12
57 yenilen
04Ort. puan
5.09
ligde 22.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2022/2023
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#22
0.64
Toplam Şut
#19
9.93
İsabetli Şut
#20
2.86
Topa Sahiplik
#21
41.3%
Pas İsabeti %
#20
72.2%
İsabetli Paslar
#21
223.07
Kilit Paslar
#20
6.71
Toplam Ortalar
#7
17.55
Müdahaleler
#13
14.67
Top Kesme
#1
10.17
Engellenen Şutlar
#21
2.12
Kazanılan İkili Mücadele
#4
55.05
Başarılı Çalımlar
#10
7.29
Yapılan Fauller
#12
12.12
Köşe Vuruşları
#20
3.83
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.64
Toplam Şut9.93
İsabetli Şut2.86
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.43
Kilit Paslar6.71
Toplam Ortalar17.55
İsabetli Paslar223.07
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler14.67
Top Kesme10.17
Engellenen Şutlar2.12
İsabetli Kafa Vuruşları9.00
Kazanılan İkili Mücadele55.05
Sezon özeti
2022/2023 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
22./ 22
Puan
31/ 126
Kazanma oranı
14%
Ort. puan
5.09
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 11H 22H 32H 42
GollerGD -30
Atılan
27
Yenilen
57
maç başına 0.6 atılanmaç başına 1.4 yenilen
Karne42 maç
6
13
23
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
12gol yemedi
6asist
Gol ısı haritası
Lugo ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 76-90′ · 7
4
1-15
5
16-30
4
31-45
2
46-60
6
61-75
7
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın