statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Hibernian

Hibernian

Kuruluş 1875·ScotlandScotland·Europa Conference LeagueEuropa Conference League
Kulüp profili
2026/2027 · Europa Conference League Qualifying
Kuruluş1875
ÜlkeScotland
StadyumEaster Road Stadium
Kapasite20,421
Teknik DirektörDavid Gray
TurnuvaEuropa Conference League Qualifying
Son form · son 6
01Maçlar
6
8 puan
02Goller
8
1.3 / maç
03Gol yememe
2
7 yenilen
04Ort. puan
6.37
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#71
1.33
Beklenen Gol (xG)
#61
0.19
Toplam Şut
#56
11.33
İsabetli Şut
#55
4.67
Büyük Fırsatlar
#45
0.50
Topa Sahiplik
#54
52.5%
Pas İsabeti %
#14
86.7%
İsabetli Paslar
#62
58.83
Kilit Paslar
#56
2.00
Toplam Ortalar
#46
5.50
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#10
0.36
Müdahaleler
#64
2.00
Top Kesme
#64
0.67
Engellenen Şutlar
#68
2.50
Kazanılan İkili Mücadele
#64
6.83
Başarılı Çalımlar
#58
1.17
Yapılan Fauller
#71
12.67
Köşe Vuruşları
#77
4.67
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.33
Beklenen Gol (xG)0.19
Toplam Şut11.33
İsabetli Şut4.67
Büyük Fırsatlar0.50
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.83
Kilit Paslar2.00
Toplam Ortalar5.50
İsabetli Paslar58.83
Büyük Fırsatlar0.50
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler2.00
Top Kesme0.67
Engellenen Şutlar2.50
Kazanılan İkili Mücadele6.83
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %70
Final sıralaması
Puan
8/ 18
Kazanma oranı
33%
Ort. puan
6.37
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 4H 5H 6
GollerGD +1
Atılan
8
Yenilen
7
maç başına 1.3 atılanmaç başına 1.2 yenilen
Karne6 maç
2
2
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
2gol yemedi
5asist
Gol ısı haritası
Hibernian ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 76-90′ · 3
2
1-15
1
31-45
2
46-60
1
61-75
3
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın