
Fuenlabrada
Kulüp profili
2021/2022 · La Liga 2Kuruluş0
Ülke
Spain
StadyumEstadio Fernando Torres
Kapasite6,000
TurnuvaLa Liga 2
Son form · son 6
01Maçlar
42
33 puan · 21.
02Goller
39
0.9 / maç
03Gol yememe
11
65 yenilen
04Ort. puan
–
ligde 21.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.93
#19
Toplam Şut10.64
#21
İsabetli Şut3.71
#17
Topa Sahiplik43.8%
#21
Pas İsabeti %68.6%
#21
İsabetli Paslar204.50
#22
Kilit Paslar7.45
#21
Toplam Ortalar18.10
#10
Müdahaleler16.62
#2
Top Kesme10.71
#2
Engellenen Şutlar2.64
#18
Kazanılan İkili Mücadele57.10
#2
Başarılı Çalımlar7.79
#16
Yapılan Fauller15.81
#21
Köşe Vuruşları5.07
#7
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.93
Toplam Şut10.64
İsabetli Şut3.71
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.55
Kilit Paslar7.45
Toplam Ortalar18.10
İsabetli Paslar204.50
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler16.62
Top Kesme10.71
Engellenen Şutlar2.64
İsabetli Kafa Vuruşları17.83
Kazanılan İkili Mücadele57.10
Sezon özeti
2021/2022 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
21./ 22
Puan
33/ 126
Kazanma oranı
14%
Ort. puan
–
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 11H 22H 32H 42
GollerGD -26
Atılan
39
Yenilen
65
maç başına 0.9 atılanmaç başına 1.5 yenilen
Karne42 maç
6
15
21
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
11gol yemedi
0asist
Gol ısı haritası
Fuenlabrada ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
61-15′
216-30′
931-45′
546-60′
961-75′
676-90′