statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Europa League Qualifying
Kuruluş1899
ÜlkeHungary
StadyumGroupama Aréna
Kapasite22,000
Teknik DirektörBalazs Borbely
TurnuvaEuropa League Qualifying
Son form · son 6
01Maçlar
8
20 puan · 21.
02Goller
16
2.0 / maç
03Gol yememe
4
5 yenilen
04Ort. puan
5.45
ligde 21.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#8
2.00
Beklenen Gol (xG)
#10
1.06
Toplam Şut
#22
12.88
İsabetli Şut
#25
4.25
Büyük Fırsatlar
#4
3.13
Topa Sahiplik
#30
47.4%
Pas İsabeti %
#11
81.3%
Kilit Paslar
#11
10.25
Toplam Ortalar
#12
11.13
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#9
0.61
Müdahaleler
#8
11.50
Top Kesme
#10
8.00
Engellenen Şutlar
#18
3.00
Kazanılan İkili Mücadele
#15
28.25
Başarılı Çalımlar
#22
2.75
Yapılan Fauller
#31
12.75
Köşe Vuruşları
#19
5.25
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller2.00
Beklenen Gol (xG)1.06
Toplam Şut12.88
İsabetli Şut4.25
Büyük Fırsatlar3.13
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.50
Kilit Paslar10.25
Toplam Ortalar11.13
Büyük Fırsatlar3.13
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler11.50
Top Kesme8.00
Engellenen Şutlar3.00
Kazanılan İkili Mücadele28.25
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %67
Final sıralaması
21./ 36
Puan
20/ 24
Kazanma oranı
75%
Ort. puan
5.45
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 3H 5H 7H 8
GollerGD +11
Atılan
16
Yenilen
5
maç başına 2.0 atılanmaç başına 0.6 yenilen
Karne8 maç
6
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
4gol yemedi
12asist
Gol ısı haritası
Ferencvárosi ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 16-30′ · 4
2
1-15
4
16-30
2
31-45
3
46-60
2
61-75
3
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın