statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2025/2026 · Pro League
Kuruluş1943
ÜlkeBelgium
StadyumVan Roystadion
Kapasite8,157
TurnuvaPro League
Son form · son 6
01Maçlar
36
25 puan · 16.
02Goller
31
0.9 / maç
03Gol yememe
6
62 yenilen
04Ort. puan
6.27
ligde 16.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2025/2026
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#16
0.86
Beklenen Gol (xG)
#14
1.20
Toplam Şut
#13
10.75
İsabetli Şut
#13
3.78
Büyük Fırsatlar
#13
1.92
Topa Sahiplik
#12
47.8%
Pas İsabeti %
#14
75.9%
İsabetli Paslar
#12
296.17
Kilit Paslar
#13
7.64
Toplam Ortalar
#9
18.83
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#15
1.79
Müdahaleler
#4
18.17
Top Kesme
#7
9.14
Engellenen Şutlar
#13
2.72
Kazanılan İkili Mücadele
#4
52.64
Başarılı Çalımlar
#9
6.83
Yapılan Fauller
#10
11.22
Köşe Vuruşları
#16
3.69
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.86
Beklenen Gol (xG)1.20
Toplam Şut10.75
İsabetli Şut3.78
Büyük Fırsatlar1.92
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.53
Kilit Paslar7.64
Toplam Ortalar18.83
İsabetli Paslar296.17
Büyük Fırsatlar1.92
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler18.17
Top Kesme9.14
Engellenen Şutlar2.72
İsabetli Kafa Vuruşları13.89
Kazanılan İkili Mücadele52.64
Sezon özeti
2025/2026 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %68
Final sıralaması
16./ 32
Puan
25/ 108
Kazanma oranı
14%
Ort. puan
6.27
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 10H 19H 28H 36
GollerGD -31
Atılan
31
Yenilen
62
maç başına 0.9 atılanmaç başına 1.7 yenilen
Karne36 maç
5
10
21
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
6gol yemedi
5asist
Gol ısı haritası
Dender ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 1-15′ · 7
7
1-15
3
16-30
7
31-45
5
46-60
3
61-75
7
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın