
CSM Iaşi
Kulüp profili
2024/2025 · SuperligaKuruluş2010
Ülke
Romania
StadyumStadionul Emil Alexandrescu
Kapasite13,000
Teknik DirektörTony
TurnuvaSuperliga
Son form · son 6
01Maçlar
39
43 puan · 7.
02Goller
38
1.0 / maç
03Gol yememe
13
51 yenilen
04Ort. puan
7.19
ligde 7.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.97
#12
Beklenen Gol (xG)0.28
#14
Toplam Şut13.31
#5
İsabetli Şut4.15
#7
Büyük Fırsatlar1.59
#9
Topa Sahiplik44.1%
#16
Pas İsabeti %71.3%
#15
İsabetli Paslar247.08
#15
Kilit Paslar9.13
#8
Toplam Ortalar17.77
#10
Müdahaleler16.95
#13
Top Kesme9.92
#5
Engellenen Şutlar3.87
#1
Kazanılan İkili Mücadele51.03
#14
Başarılı Çalımlar7.05
#13
Yapılan Fauller12.03
#8
Köşe Vuruşları4.36
#13
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.97
Beklenen Gol (xG)0.28
Toplam Şut13.31
İsabetli Şut4.15
Büyük Fırsatlar1.59
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.62
Kilit Paslar9.13
Toplam Ortalar17.77
İsabetli Paslar247.08
Büyük Fırsatlar1.59
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler16.95
Top Kesme9.92
Engellenen Şutlar3.87
Kazanılan İkili Mücadele51.03
Sezon özeti
2024/2025 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
7./ 32
Puan
43/ 117
Kazanma oranı
28%
Ort. puan
7.19
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 10H 20H 30H 39
GollerGD -13
Atılan
38
Yenilen
51
maç başına 1.0 atılanmaç başına 1.3 yenilen
Karne39 maç
11
10
18
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
13gol yemedi
0asist
Gol ısı haritası
CSM Iaşi ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
61-15′
816-30′
731-45′
246-60′
561-75′
1076-90′