statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · First League
Kuruluş1948
ÜlkeBulgaria
StadyumStadion Vasil Levski
Kapasite17,688
Teknik DirektörHristo Yanev
TurnuvaFirst League
Son form · son 6
01Maçlar
6
16 puan · 3.
02Goller
16
2.7 / maç
03Gol yememe
3
4 yenilen
04Ort. puan
6.89
ligde 3.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#2
2.67
Toplam Şut
#1
13.67
İsabetli Şut
#1
7.83
Büyük Fırsatlar
#1
1.00
Topa Sahiplik
#2
62.3%
Pas İsabeti %
#3
84.3%
İsabetli Paslar
#3
413.00
Kilit Paslar
#1
11.17
Toplam Ortalar
#1
20.83
Müdahaleler
#1
2.00
Top Kesme
#4
13.33
Engellenen Şutlar
#3
3.83
Kazanılan İkili Mücadele
#1
71.17
Başarılı Çalımlar
#1
12.83
Yapılan Fauller
#10
13.00
Köşe Vuruşları
#1
7.17
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller2.67
Toplam Şut13.67
İsabetli Şut7.83
Büyük Fırsatlar1.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler2.17
Kilit Paslar11.17
Toplam Ortalar20.83
İsabetli Paslar413.00
Büyük Fırsatlar1.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler2.00
Top Kesme13.33
Engellenen Şutlar3.83
Kazanılan İkili Mücadele71.17
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %57
Final sıralaması
3./ 14
Puan
16/ 18
Kazanma oranı
83%
Ort. puan
6.89
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 4H 5H 6
GollerGD +12
Atılan
16
Yenilen
4
maç başına 2.7 atılanmaç başına 0.7 yenilen
Karne6 maç
5
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
3gol yemedi
13asist
Gol ısı haritası
CSKA Sofia ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 76-90′ · 6
1
1-15
3
16-30
3
31-45
3
61-75
6
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın